top of page

Tvorivá dieľňa

Tvorivá dieľna (workshop) zameraná na fotografovanie umeleckého aktu

Zaujíma Vás ako fotiť akty, ako postupovať, ako sa k tomu dopracovať, páči sa Vám fotografia aktu? Ak áno, tak Vás pozývam na môj workshop, alebo po našom na tvorivú dieľňu o fotení aktov.

Rád sa podelím s Vami o moje skúsenosti vo fotografii aktu. Mám v pláne povedať a ukázať Vám ako prebieha fotenie aktu, čo robím, na čo dávam pozor, čo si všímam, ako fotenie prebieha, ako komunikujem s modelkou, ako sa vlastne dopracujem k tomu, že fotím modelku a tak. Predvediem Vám prácu s umelým svetlom, so štúdiovými bleskami, s denným svetlom, respektíve ako s nimi pracujem ja. Budem Vám hovoriť moje skúsenosti, to čo mám odskúšané a čo rád fotím. Ako píšem tieto riadky tak mi prichádzajú na um rôzne nápady, ktoré by sa mohli odskúšať, takže súdim, že o kreatívne nápady počas workshopu nebude núdza. 

Modelka bude jedna, a bude to modelka Johanka.

Program tvorivej dieľne:

 • začiatok v sobotu o 9:00 -9:30

 • doobedu pokec "teória" o fotení samotnom a fotení aktov, ako ich fotím

 • fotenie v ateliéri 

 • obed  12:00 

 • poobede nedáme modelke vydýchnuť si a ide sa fotiť na druhú lokáciu

 • samozrejme po celý čas budem odpovedať na Vaše otázky, sledovať Vás, vravieť tipy, pomáhať 

 • koniec okolo 16:00 

Čo si priniesť: fotoaparát - odporúčam zrkadlovku (digitálna či filmová je na Vás) alebo bezzrkadlovku (CSC), nieje problém ani kompakt

Miesto konania: Dvory nad Žitavou, Veľká komárňanská

Dátum konania: 21.4.2018

Počet účastníkov: minimálne 6 - maximálne 8

Cena: 160 ,- Eur vrátane DPH

V cene je zahrnutý honorár modelky a občerstvenie. Obed nieje v cene

Platba vopred na účet: 

Po prihláške Vám bude zaslaná predfaktúra emailom so všetkými informáciami k platbe. Po prijatí platby budete evidovaný ako prihlásený účastník a prihláška sa stáva záväznou. Maximálny počet účastníkov je 8. Uzávierka prihlášok je 7 dní pred konaním tvorivej dieľne. V prípade akýchkoľvek nejasností, otázok ma neváhajte kontaktovať : blasko.jan@gmail.com

 

 

mapa, miesto

Modelka na WS: Johanka

At the office

At the office

Hands

Hands

Boxes

Boxes

Archive

Archive

modelkajohanka
Prihláška na workshop fotenie aktu 21.4.2018

Vaše osobné údaje ako meno, priezvisko, email, adresa, tel. číslo nebudú poskytnuté tretím stranám. Vaše údaje použijem len na evidenciu účastníkov a kontaktovanie vo veci workshopu/tvorivej dieľne. Údaje ako meno, priezvisko, adresa, tel.číslo budú použité na fakturačné učely v prípade, že už bude všetko upresnené a dohodnuté. Kedykoľvek môžete požiadať o vymazanie Vami poskytnutých údajov z našich informačných systémov.

 

 • Facebook - Jan Blasko Photography
 • Instagram - Jan Blasko Photo
 • Tumblr - Blapho
 • 500px - Blasko Jan

Ďakujem! Správa odoslaná.

bottom of page